Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír profese
Jedlý papír hasiči
Jedlý papír na dort
Výrobce PICTURE
Kód produktu pic018

Recenze

100 %
Naprosto vyhovuje.
100 %
Oslovení a spokojenost
spokojenost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Další zboží s tématem hasiči

Papírový ubrus na stůl 180x120cm hasič Sam - Amscan

Papírový ubrus na stůl s motivem Hasič Sam. Rozměry 180 x 120 cm.

83 Kč

Skladem poslední 1 kus

Párty čepičky 8ks hasiči - tib

Párty čepičky hasiči. Balení 8 ks.

54 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlý papír hasiči 19,5cm - PICTURE


88 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové kelímky 250ml 8ks Hasiči - tib

Papírové kelímky s motivem Hasiči. Objem 250 ml. V balení 8 ks.

31 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír hasič a hasičský vůz 19,5cm


88 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové ubrousky hasiči 33x33cm 20ks - tib

Papírové ubrousky hasiči. V balení 20 ks. Rozměry 33 x 33 cm.

46 Kč

Skladem > 10 ks